• гхјгјјјјј
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор fabbygo FN-01

Клуб Цена
1971 ден. 2190 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191026 Категории: , Ознака: