• 179352
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК216-24

Декоративна вазна

Клуб Цена
2421 ден. 2690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179352 Категории: ,