• 201072
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК172-24

Декоративна вазна

Клуб Цена
945 ден. 1050 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201072 Категории: ,