• 173276
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

USB 1 Полнач Q.C 3.0A Busy

Input Voltage: 12-24V, 50-60HZ
Димензии: 55-28-28mm
Output Voltage: 5V-2.4A
Боја: Silver

Клуб Цена
486 ден. 540 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173276 Категории: ,