• 118+111-800×800
  • 999999
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш Параван ICS 118/90 + ICS 111/31/90

Димензии:100x120x90cm
Дебелина на стакло:5 mm
Височина на стакло:190 mm
Боја:хром

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181864 Категории: ,