• ghjghjghjj-scaled
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван Carlino 200×120cm – 8mm

Проѕирно стакло
Алуминиумска рамка

Клуб Цена
10991 ден. 13990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190911 Категории: ,