• 187724
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Турпија плосната Husqvarna

Практична алатка која ќе ви помогне да го одржите ланецот на вашата пила остар, а со тоа да постигнете најефективно, најпрецизно и најбезбедно сечење.
Производител Husqvarna

Клуб Цена
188 ден. 209 ден.

На залиха

SKU: 187724 Категории: ,