• 191
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Турботример SmallCut 300/23

Моќност: 300W
Ширина на косење: 23 cm
Жила: 1,6 mm
Тежина 2 kg

Мал тример за домашна употреба.

Клуб Цена
2564 ден. 2849 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180581 Категории: ,