• ezgif.com-gif-maker
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tрева вешт.fabbygo GT-UF 30cmx30cm/2.5cm

Димензии: 30×30 cm
Ролна Густина: 9500Dtex
16.800 конци
m2 Висина: 25mm

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178046 Категории: ,