• gvfgh
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на цврсто гориво fabbygo Olimp S

Моќност: 9-11 kw
Тежина: 75 кг 
Димензии: 50 х 30 х 100 cm
Тип на гориво: Дрво, Јаглен
Димен отвор централен: 11.8 cm

Клуб Цена
12591 ден. 15990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство