• 195262 1
  • 195262
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трeва вештачка fabbygo 2x25m 35mm

Должина: 25m
Ширина: 2m
Висина: 35mm
Минимум нарачка: 2m²

Клуб Цена
593 ден. 659 ден.

На залиха

SKU: 195262 Категории: , Ознаки: ,