25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрично ѓезве fabbygo FB-303A

Моќност: 450W
Ротација:360*
ON/OFF копче

Клуб Цена
899 ден. 1199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200523 Категории: ,