• 178871
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер fabbygo TRF – 201

Моќност: 750W
Нелепливи плочи
ON/OFF индикатор
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:245 x 95 x 236 mm
Димензии на артикал:58,5 x 26 x 25.6cm

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178871 Категории: , Ознака: