• 177570
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер fabbygo TRF-104

Моќност: 2200W
Нелепливи плочи: 29х24 cm
Автоматска контрола на температура
Агол на отварање: 105-180C
Грил плоча
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:380 x 180 x 375 mm

Клуб Цена
2241 ден. 2490 ден.

На залиха

SKU: 177570 Категории: , Ознака: