5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Toстер Gorenje T800ORAB

Број на степени на загревање: 6
Димензии (ШxВxД): 30 × 20 × 17 cm
Моќност: 800 W

Клуб Цена
3790 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182340 Категории: ,