5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер за валфи Adler AD-3036

Моќност: 1500W
Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик
Нелепливи плочи исклучително лесни за чистење
Светлосни сигнали
Кабел за складирање
Систем за заклучување
Димензии на апаратот: 25×29х14cm

Клуб Цена
2469 ден. 2599 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169715 Категории: ,