• 190107
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Токер MS Energy MSL-10C – црвен

Материјал: Алуминиум
Тежина: 150g
Големина: 150x100x30mm

Клуб Цена
152 ден. 169 ден.

На залиха

SKU: 190107 Категории: ,