• 180517
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tобоган Туки 125х55х230cm

Димензии на производот: 120 x 56 x 75 cm
Тежина на производот: 5,96 kg

Клуб Цена
2241 ден. 2490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180517 Категории: ,