• 179568
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Термос EK62-1

Kaпацитет:420ml
Tермос достапен во 3 бои

Клуб Цена
296 ден. 329 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179568 Категории: ,