• 184176
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Flowers Light Vision 120x170cm

Димензии:120x170cm

Клуб Цена
1800 ден. 2000 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184176 Категории: ,