• 163282

Тенџере плитко Masiv 54/46

Дијаметар : 54cm
Обем : 46l
Материјал: емајл
Без капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

5839 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163282 Категорија: