5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пекач Борчам 59049

Димензии:254X210mm

Клуб Цена
442 ден. 465 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 037000 Категории: ,