7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Телескопска ножица Starcut 410 plus

Дијаметар на сечење : 32 mm
Вкупен досег : 6.5 метри

Клуб Цена
7324 ден. 7839 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181084 Категории: ,