20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара Favorit W – 82 HP

Капацитет:8kg
Енергетска класа:А++
Програми:15
Димензии:59.6×84.5×60.9 cm

Клуб Цена
23999 ден. 29999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186503 Категории: ,