• 18116 HANDY-T01
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара fabbygo Handy

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162311 Категории: , Ознака: