• 196630
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Bambu – бела

Димензии: 59x84x55cm
Состав: Пластика

Клуб Цена
1611 ден. 1790 ден.

На залиха

SKU: 196630 Категории: , Ознаки: ,