• 195282
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стик правосмукалка BEKO VRT 51225 VB

Моќност: 150W
Капацитет: 0.55L
Време на работа: 45 Мин
Време на полнење: 4 – 5 часа
Тип на батерија: Литиум јон

Клуб Цена
11999 ден. 11999 ден.

На залиха

SKU: 195282 Категории: ,