13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка gorenje MVC72FW

Максимална моќност на моторот: 55 W
Проток на воздух: 5 L/s
Безжична употреба

Клуб Цена
2690 ден. 3090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162049 Категории: ,