• dsfdf
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка fabbygo ILI-12

Моќност: 1600W
Капацитет: 1,5l
Должина на кабел: 3,2m
Хоризонтална позиција

Клуб Цена
2399 ден. 2999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198115 Категории: , Ознаки: ,