• 088148
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 180/1

Димензии:45x45cm
Боја:микс

Клуб Цена
332 ден. 369 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088148 Категории: ,