5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 175/1

Димензии:45x45cm
Боја:микс

Клуб Цена
370 ден. 389 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088151 Категории: ,