• 170899
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сталажа fabbygo W4417A

Ротирачки тркала
Цврсти челични
Димензии:41х26,5х76cm

Клуб Цена
1199 ден. 1390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170899 Категории: ,