• 464
33% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сталажа fabbygo 4 полици (31х93х200cm)

Метална конструкција
Издржливост: до 75кг
Полици 4
1.5мм

Клуб Цена
2699 ден. 4029 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097996 Категории: ,