• 179701
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларници 3 ЕК149-7

Дозери за сол

Клуб Цена
405 ден. 450 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179701 Категории: ,