• 180338

Соковник fabbygo PLJR– 301 INOX

Моќност: 500W
2 брзини
Метални ножеви
Капацитет на сад: 0.5 l
Филтер од не’рѓосувачки челик
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:296 x 201 x 365 mm

2990 ден.

На залиха

SKU: 180338 Категорија: