• 180338
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соковник fabbygo PLJR– 301 INOX

Моќност: 500W
2 брзини
Метални ножеви
Капацитет на сад: 0.5 l
Филтер од не’рѓосувачки челик
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:296 x 201 x 365 mm

Клуб Цена
3141 ден. 3490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180338 Категории: , Ознака: