13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соковник gorenje JC900E

Соковник – Цедач за агруми (џусер)
Боја: Нерѓосувачки челик
Максимална јачина на моторот: 900 W
Гумирани ногарки
Сигурносен прекинувач
XL отвор за дозирање
Можност да се стави цело овошје
Регулирање на брзината
Лесно чистење
Куќиште: Нерѓосувачки челик
Волумен на садот за одпадоци: 1
5 Литри
Микрофилтер

Клуб Цена
4690 ден. 5390 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088077 Категории: ,