• 195398
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Смути GORENJE BSM600E

Моќност на моторот (max): 320W
AC мотор за сигурно работење

Клуб Цена
1889 ден. 2290 ден.

На залиха

SKU: 195398 Категории: ,