• tefa
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен блендер TEFAL HB 121838

Моќност:350W
Капацитет на чаша (ML) 800,0 ML
Материјал од нерѓосувачки челик
Заштита од прскање
Безбедно миење во машина за садови

Клуб Цена
2317 ден. 2439 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 176132 Категории: ,