• 561
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер fabbygo КL– 210B INOX

Моќност: 400 – 600W
Капацитет на сад: 1.5 l
4 метални ножеви
2 брзина
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:315 x 175 x 280 mm

Клуб Цена
1739 ден. 2490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177561 Категории: , Ознаки: ,