• 188404
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Слушалки PHO MS EOS C100 IN-EAR

Фреквентен опсег 20hz – 20kHz
Жична врска
Чувствителност 104 dB ± 3dB
Чувствителност на микрофон 73 dB±3dB
Кабел 1,2m
Конектор 3,5mm

Клуб Цена
165 ден. 190 ден.

Само 1 останати во залиха