5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скара Kumtel BM-1IO

Моќност: 2200 W
Термостат што може да се прилагоди
Светло
Широка површина за готвење

Клуб Цена
1226 ден. 1290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168265 Категории: ,