• 176089

Скара FUEGO AN-117 HP

Напон:220-240V
Моќност: 2200W
Големина на плочата:43 * 23см
Топла зона за совршено готвење:15 см
Прилагодлива контрола на температурата
Одвојна плоча
Температура:240 ± 20 ° С

2699 ден.

Нема на залиха

SKU: 176089 Категорија: