5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична плотна скара Severin 2388

Моќност: 2200W
Капацитет:1160см2
Високо квалитетна нелеплива подлога
Отстранлив кабел со променлив термостат и пилот сијаличка
Отстранлив сад за собирање на маснотија
Дополнителна топла зона за повисока температура
Димензии на грил плочата: 25.4 х 45.7mm

Клуб Цена
3419 ден. 3599 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 021398 Категории: ,