• 178568
31% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична скара VIVAX EG-4020HZ

Моќност: 2200 W
Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm
Целосно рамна плоча
Термостат за подесување на топлината
Површината за печење може да се одвои за полесно миење

Клуб Цена
2549 ден. 3699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178568 Категории: ,