• 465
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скала fabbygo 2

Квалитетен материјал
Со носивост до 150 кг
Лесно склоплива и одлична за сместување

Клуб Цена
981 ден. 1090 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173894 Категории: , Ознака: