• gjghjj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скала дрвена 2х6 1.86m – FBG-6

Клуб Цена
2969 ден. 3299 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186437 Категории: ,