• 193745
  • 193745-2
  • 193745-3
  • 193745-4
4% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фриж. GORENJE Side by side NRR9185EAXL

Енергетска класа: A++
Вкупен нето капацитет: 547l
Начин на поставување: Самостоен
Димензија: 915x1786mm

Клуб Цена
47990 ден. 49990 ден.

На залиха

SKU: 193745 Категории: ,