• Фрижидер-gorenje-NRK-6191-ES4
  • Фрижидер-gorenje-NRK-6191-ES4-3
  • Фрижидер-gorenje-NRK-6191-ES4-2
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер gorenje NRK 6191 ES4

Комбиниран фрижидер со долна комора
Сребрена боја
Total NoFrost технологија
Тотален капацитет 302л (Дел за ладење 203л
Дел за замрзнување 99л)
IonAir Воздушен јонизатор во фрижидерот со MultiFlow 360 степени: Мулти 3D распрскување на воздухот
Електронско управување
FastFreeze: Брзо замрзнување
Eко мод на работа
Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм
ЛЕД осветлување
4 стаклени полици
1 метален држач за шишиња
Фиока за зеленчук
SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
3 фиоки
Бучност 38dB
A+ енергетска класа
Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 см

Клуб Цена
25989 ден. 28999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175516 Категории: ,