• 171446
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпакла Фасадна 600мм

Клуб Цена
755 ден. 839 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171446 Категории: ,