• 179552
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шоља за кафе EK83-11

Сет од 6 шољи за кафе

Клуб Цена
418 ден. 465 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179552 Категории: ,